معرفی شرکت بهين فرآيند سازان پويا

شركت بهين فرآيند سازان پويا مفتخر است از سال 1383 در حال خدمت رسانی در زمينه تامين تجهيزات ابزاردقيق، اندازه گيري، تست و تجهیزات مرجع آزمایشگاهی می باشد. مدیران این مجموعه همواره در راستای ارائه خدمات عالی و به موقع به مشتریان نقش مهمی دارند که بهترین و با کیفیت ترین محصولات را همراه با خدمات پس از فروش به مشتریان عرضه کنند.

شركت بهين فرآيند سازان پويا با انگیزه ی تامین قطعات و ابزار آلات اصل و ارائه خدمات پس از فروش ایجاد گردیده است و جز فروشندگان اصلی محصولات Megger, Fluke, Druck, Isotech و نماینده انحصاری محصولات کمپانی Eurotron می باشد و با توجه به بازخورد خوب این محصولات و رضایت مشتریان در طی سال های فعالیت شرکت، همچنان مشتاقانه و با انگیزه ای مضاعف محصولات خود را به مشتریان برای تجهیز، نگهداری، راه اندازی آزمایشگاه هایی دقیق، اندازه گیری و تست دقیق سیستم ها و دستگاه ها در صنایع ارائه می دهد.

درباره شرکت بهین فرآیند سازان

شرکت بهین فرآیند سازان پویا چند دوره حضور پر رنگ در نمایشگاه بین المللی نفت گاز پالایش و پتروشیمی داشته است که با گرفتن بازخوردی عالی از مشتریان شرکت را بر آن داشت که همواره با عزم و اراده ای قویتر رو به جلو حرکت کند.